Музей космонавтики ім. С.П.Корольова

Музей космонавтики в Житомирі – дуже цікаве місце. Він дасть фору деяким іншим, навіть столичним музеям космічної тематики. Своїм місцем розташування в Житомирі він зобов’язаний тому, що в Житомирі народився провідний спеціаліст з космічномго радянського машинобудування – Сергій Павлович Корольов.

У музеї космонавтики - місяцехід
У музеї космонавтики – місяцехід

У цьому музеї є все, що повинно бути в такому цікавому місці: макети космічної техніки, справжні зразки космічних спускових апаратів, безліч документів і фотографій, космічні інструменти, скафандри і комічна (писав Космічна, але пропустив букву С, а потім подумав – ну, так і є, правильно, така – комічна космічна їжа.

У музеї космонавтики - космічна їжа
У музеї космонавтики – космічна їжа

Тут ви зможете побачити не тільки місяцехід, але і такий раритет, як справжній метеорит і навіть дефіцитний місячний грунт!

А щоб краще переварити отриману в музеї інформацію, можна дати голові відпочити, зручно розташувавшись в кріслах-гойдалках, обладнаних спеціальними навушниками, з яких ллється загадкова космічна музика.

У музеї космонавтики - скафандр
У музеї космонавтики – скафандр

Координати і час роботи музею космонавтики

Музей космонавтики ім. С.П. Корольова розташований по вул. Дмитрівська, 5.
Працює щодня з 10 до 17, але крім понеділка.
Крім того, в останній четвер місяця вас не пустять в експозицію «Космос», а в останню п’ятницю місяця – в будинок С. П. Корольова.
Записатися на екскурсію можна за тел. (0412) 47-26-27. Ще якийсь номер: 37-95-23

Як проїхати до музею космонавтики?

Якщо немає навігатора, то проїхати можна так: з боку Києва їдемо весь час прямо по Житомиру. На першому перпендикулярній вулиці (не взагалі першій, а на першій, яка з трамвайними коліями) повертаємо ліворуч. Об’їжджаємо ринок. За ринком – знову наліво. На першому, якщо не помиляюсь, перехресті, дивимося вправо – там має бути музей. Повертаємо і приїжджаємо.

Поїздки: