Аеропорт Бориспіль

Якщо так розібратися, то в самій будівлі аеропорту цікавого мало: коробка з бетону, скла і металу, яких повним-повнісінько в багатьох містах. Але що в аеропорту насправді цікаве – то це літаки. Спостерігати за зльотом і посадкою цих граціозних машин, та навіть і за вирулювання на злітну смугу – є у цьому щось надзвичайне.

Злітаючий літак в аеропорту БориспільЗлітаючий літак в аеропорту Бориспіль

На жаль, не маючи дорогого квитка на авіарейс, в аеропорту Бориспіль не вдасться подивитися на літаки. Він якось так «немножко по-дебильному» (с) спроектований, що вікна на злітну смугу виходять тільки із зали очікування, а туди можна потрапити тільки пройшовши стійки реєстрації на політ…

Але є одне цікаве місце. Для цього треба проїхати не в аеропорт Бориспіль, а саме в місто Бориспіль. Далі я розповім на словах, по пам’яті, як проїхати на машині, і так вийде невеликий квест. Але кому це дійсно цікаво – той розбереться.

Літак в аеропорту Бориспіль
Літак в аеропорту Бориспіль

Отже, в’їжджаємо в Бориспіль з боку Києва. Їдемо трохи по місту. Не доїжджаючи до центру буде поворот направо безпосередньо перед маленьким магазином автозапчастин. А перед поворотом там ще покажчик на готель якийсь, (чи то Ліон, чи то Ліверпуль). Повертаємо в цю вуличку і їдемо ділі десь із кілометр. Праворуч буде бетонний паркан. За ним поворот направо і така собі трохи розбита дорога. Далі знову треба буде повернути праворуч і виїхати на бетонний майданчик, з якого відкривається чудовий вид на злітно-посадкову смугу терміналу D.

Іноді літаки злітають далі, як ось на відео, а іноді – прямо перед очима. Виглядає заворожуюче.

До паркану бажано близько не підходити, щоб не нервувати охорону аеропорту.