Києво-Святошинський район

(рус. – Киево-Святошинский район)

Цікаві місця Києво-Святошинського району Київської області

Білогородка - цікаве місце Києво-Святошинського району
Білогородка
Білогородка

У селі Білогородка знаходиться така пам’ятка Києво-Святошинського району, як розгалужений ДОТ, в якому знімали фільм «Штольня». Також тут можна побачити залишки давньоруського городища і фрагменти Змієвих Валів.

Детальніше…


Боярка - пам'ятка Києво-Святошинського району
Боярка
Боярка

Боярка – цікаве місце Києво-Святошинського району. Більшість місцевих родзинок пов’язані з Миколою Островським, Павлом Корчагіним і залізницею. Але є й інші пам’ятки.

Детальніше…


Бузова - пам'ятка Києво-Святошинського району Київської області
Бузова
Бузова

Чудова пам’ятка Києво-Святошинського району знаходиться у с. Бузова. Етно-комплекс «Українське Село» – невеликий, але доглянутий, насичений експонатами і цікавий приватний музей побуту та народної архітектури України.

Детальніше…


Гурівщина - пам'ятка Києво-Святошинського району Київської області
Гурівщина
Гурівщина

Гурівщина цікава тим, що в цьому селі знаходиться таке незвичайне місце і пам’ятка Києво-Святошинського району, як будівля кіностудії Victoria Film Studios, що більше нагадує якийсь фантастичний замок.

Детальніше…Ходосівка - пам'ятка Києво-Святошинського  району Київської області
Ходосівка
Ходосівка

Ходосівка – цікаве селище, в якому знаходиться кілька незвичайних пам’яток Києво-Святошинського району. Тут і європейський аутлет-центр, і таємничі військові ДОТи, а навіть справжня печера в підніжжі гори, над якою тренуються парапланеристи!

Детальніше…


Ще цікаві місця: