Гірськолижний комплекс “Вишгора”

Спортивна пам’ятка Вишгорода Київської області – гірськолижний комплекс «Вишгора» (рус. – Вышгора) – доступна для відвідувачів всього лише кілька тижнів на рік, взимку, коли встановлюються більш-менш стійкі морози. І навіть якщо снігу немає, то працівники комплексу самі його насиплють за допомогою так званих снігових гармат. Аби лише температура повітря не піднімалася вище позначки "0о С".

Гірськолижний комплекс «Вишгора» – пам’ятка Вишгорода

Гірськолижний комплекс Вишгора - пам'ятка Вишгорода

Траси гірськолижного комплексу «Вишгора» прокладені на крутому правому березі Київського водосховища на околиці Вишгорода.

Чим хороший цей лижний комплекс? Він ідеально підходить для тих, хто хоче навчитися кататися на лижах чи сноуборді, перед тим, як відправитися в поїздку на більш серйозні траси, на справжні лижні курорти, що у горах. Справа в тому, що а) лижна траса тут не особливо складна; б) місцевий підйомник – стрічковий, він розрахований навіть на тих, хто ще не здатний користуватися бугелем і в) тут працює гірськолижна школа «Колоски».
Працює також прокат гірськолижного спорядження, але можна і зі своїм кататися, це питання не є принциповим.
А якщо хто не катається на лижах і сноубордах, то можна привести дітей повеселитися на сноутьюбах – щось на зразок надувних гумових коліс, на яких спускаються з гори, як на санках. Ну, і ще кафешка тут є…

Більше інформації про гірськолижний комплекс Вишгора – тут: гірськолижний спуск «Федотова Гора», або «Вишгора».