Ясногородка

Оглядаючи куточки цього мальовничого краю, не залишіть поза увагою невеличке село Ясногородка (рус. – Ясногородка). На вас чекає захоплива подорож до страусової ферми — однієї з найбільших в Україні.

Цікаві місця с. Ясногородка Макарівського району Київщини

Для переважної більшості людей відомості про страуса, цього екзотичного птаха, назавжди пов’язані з Африкою чи з якоюсь іншою тропічною частиною планети. На снігу, на тлі соснового лісу важко уявити собі страуса! Але є й таке!

Під час екскурсії по фермі, яка триває одну годину, можна простежити за всіма етапами життєвого циклу екзотичного птаха, який вражає своєю красою та величністю. Також сприятиме вашому відпочинку катання на конях та верблюдах, відвідування зоопарку та дитячого майданчика.

А справжнім гурманам єдиний в Україні шинок «Долина страусів» та її віртуозний шеф-кухар запропонують скуштувати різноманітні вишукані страви зі страусового м’яса та яєць. Це неповторний і ні з чим незрівнянний смак! Ласкаво просимо!

Ферма розташована при в’їзді в Ясногородку з боку Києва. Проїзд від автостанції «Дачная», тел. (04578) 2-32-22, 2-32-40.