Чернігівський район

Седнів

Подрожуючи Чернігівським районом (рус. – Черниговский район) у пошуці цікавих місць цього краю, обов’язково завітайте до с. Седнів.

Цікаві місця Черніговського району

Цікаві місця у с. Седнів на Чернігівщині. Нова школа
Цікаві місця у с. Седнів на Чернігівщині. Нова школа

До ньго досить легко дістатися: відстань від Чернігова до Седнева – лише 25 км. досить пристойної асфальтованої дороги. І Седнів віддячить вам за виявлену увага чисельними цікавими історичними пам’ятками, пов’язаних, переважно. з відомим козацькм родом Лизогубів.

Найбільш цікаві місця Седнева: Георгіївська церква – старовинний дерев’яний храм, зведений без жодного цвяха; Воскресенська церква – визначна пам’ятка архітектури; блаженний Григорій Седнівський – непересічна особистісь; кам’яниця Лизогубів – визначна архітектурна пам’ятка; садиба Лизогубів з розкішним парком, альтанкою-ротондою, та іншими цікавинками; Успенська церква з цілющим джерелом неподалік; Седнівська ГЕС – незвичайна споруда на р. Снов; Нова школа – розкішна будівля, фактично – палац.

Також у Седневі ви маєте рідкісну нагоду походити стежками та посидіти на тих самих цікавих місцях, де колись відпочивали видатні митці України та Росії, такі як Тарас Шевченко чи Деонід Глібов.

Та можна навіть просто насолодитися прекрасною природою околиць Седнева: споглядати річку Снов з пагорбів, особливо мальовничий вогляд вона має навесні, коли розливається по навколишніх луках.

А якщо ви подорожуєте цікавими місцями Чернігівського району восени, то варто так вибрати час, щоб відвідати фестиваль Седнвська осінь, коли з усього Чернігівського району, та й не тільки, у Седнів з’їжджаються фольклорні колективи та майстри народної творчості.

Більше детально про цікаві місця у Седнів, Чернігівський район Чернігівської області.

Пов’язані з Чернігівським районом цікаві місця: