Бориспіль

Бориспіль – районний центр, більше відомий як місто, розташоване поруч з головним аеропортом України. Але і в самому місті є цікаві пам’ятки.

Цікаві місця міста Бориспіль київської області

Аеропорт Бориспіль - пам'ятка м. Бориспіль Київської області
Аеропорт Бориспіль
Аеропорт Бориспіль

Спостерігати за зльотом і посадкою літаків, та навіть і за вирулюванням цих граціозних машин на злітну смугу – щось у цьому є.
Але робити це треба не в будівлі аеропорту…

Детальніше…


Історичний музей - пам'ятка м. Бориспіль Київської області
Історичний музей
Історичний музей

Бориспільський історичний музей знаходиться за адресою: Бориспіль, вул. Київський шлях, 89. Тел (04595) 6-79-82. Це саме та вулиця, яка пронизує місто Бориспіль наскрізь, якщо їхати зі сторони Києва

Детальніше…


Книшовий меморіальний парк - пам'ятка м. Бориспіль Київської області
Книшовий меморіальний парк
Книшовий меморіальний парк

Книшовий меморіальний парк був відкритий в 2009-му році на території одного з найстаріших кладовищ Борисполя. Пам’ятка знаходиться в центрі міста.

Детальніше…


Бориспіль засновано в 1602 році. В 1630 році місцеві селяни і козаки брали участь у повстанні під проводом Тараса Федоровича проти польсько-шляхетських гнобителів, яким належало містечко і навколишні землі. Під час повстання містечко було зруйновано. Лише через два століття почалось відродження Борисполя.

За роки Радянської влади колишнє містечко перетворилось в місто, стало центром однойменного району. Німецько-фашистські загарбники, які віроломно напали на Радянський Союз в 1941 році, розграбували і спустошили Бориспіль.

Після перемоги над ворогом радянські люди швидко відбудували своє місто та його господарство. Збудовано універмаг, ресторан, побутові підприємства. Проводено роботи по благоустрою міста — тротуари покриваються асфальтом, будується стадіон.

Від Києва по Південно-Західній залізниці до станції Бориспіль — 40 км. Від Києва по автостраді Київ—Харків — 40 км.